LM4041D12IDBZT
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM4041D12IDBZT
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC VREF SHUNT 1.225V SOT23
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
750 pcs
  • správa
Špecifikácie LM4041D12IDBZT
Číslo dielu LM4041D12IDBZT Výrobca N/A
popis IC VREF SHUNT 1.225V SOT23 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 93297 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.225V Napätie - vstup -
tolerancia ±1% Teplotný koeficient 150ppm/°C
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA) Hluk - 10 Hz až 10 kHz 20µVrms
Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz - Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Shunt Voltage Reference IC ±1% 12mA SOT-23-3
Prúd - dodávka - Prúd - výstup 12mA