LM4041D12IDBZRG4
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM4041D12IDBZRG4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC VREF SHUNT 1.225V SOT23
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie LM4041D12IDBZRG4
Číslo dielu LM4041D12IDBZRG4 Výrobca N/A
popis IC VREF SHUNT 1.225V SOT23 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 250761 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.225V Napätie - vstup -
tolerancia ±1% Teplotný koeficient 150ppm/°C
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA) Hluk - 10 Hz až 10 kHz 20µVrms
Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz - Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Shunt Voltage Reference IC ±1% 12mA SOT-23-3
Prúd - dodávka - Prúd - výstup 12mA
Prúd - katóda 80µA Číslo základnej časti LM4041D12
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LM4041D12ILPE3
LM4041D12ILPE3
výrobcovia: N/A
popis: IC VREF SHUNT 1.225V TO92-3
Skladom: 191370 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
LM4041D12IDBZR
LM4041D12IDBZR
výrobcovia: N/A
popis: IC VREF SHUNT 1.225V SOT23