LM4041C12ILPE3
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM4041C12ILPE3
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC VREF SHUNT 1.225V TO92-3
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie LM4041C12ILPE3
Číslo dielu LM4041C12ILPE3 Výrobca N/A
popis IC VREF SHUNT 1.225V TO92-3 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 142935 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.225V Napätie - vstup -
tolerancia ±0.5% Teplotný koeficient 100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení TO-92-3 séria -
Typ referencie Shunt obal Bulk
Balík / puzdro TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Typ výstupu Fixed
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA) Hluk - 10 Hz až 10 kHz 20µVrms
Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz - Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 28 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 12mA TO-92-3
Prúd - dodávka - Prúd - výstup 12mA