LM4041C12IDBZT
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM4041C12IDBZT
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC VREF SHUNT 1.225V SOT23
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • správa
Špecifikácie LM4041C12IDBZT
Číslo dielu LM4041C12IDBZT Výrobca N/A
popis IC VREF SHUNT 1.225V SOT23 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 101798 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.225V Napätie - vstup -
tolerancia ±0.5% Teplotný koeficient 100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-3 séria -
Typ referencie Shunt obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Typ výstupu Fixed
Ostatné mená 296-32127-2
LM4041C12IDBZT-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Hluk - 10 Hz až 10 kHz 20µVrms Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz -
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 12mA SOT-23-3 Prúd - dodávka -
Prúd - výstup 12mA Prúd - katóda 80µA