LM4040C10IDCKR
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM4040C10IDCKR
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC VREF SHUNT 10V SC70
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie LM4040C10IDCKR
Číslo dielu LM4040C10IDCKR Výrobca N/A
popis IC VREF SHUNT 10V SC70 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 162659 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 10V Napätie - vstup -
tolerancia ±0.5% Teplotný koeficient 100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení SC-70-5 séria -
Typ referencie Shunt obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 Typ výstupu Fixed
Ostatné mená 296-20883-2
LM4040C10IDCKRG4
LM4040C10IDCKRG4-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Hluk - 10 Hz až 10 kHz 180µVrms Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz -
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 15mA SC-70-5 Prúd - dodávka -
Prúd - výstup 15mA Prúd - katóda 125µA