LM4040C10IDBZTG4
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM4040C10IDBZTG4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC VREF SHUNT 10V SOT23-3
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
750 pcs
  • správa
Špecifikácie LM4040C10IDBZTG4
Číslo dielu LM4040C10IDBZTG4 Výrobca N/A
popis IC VREF SHUNT 10V SOT23-3 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 77178 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 10V Napätie - vstup -
tolerancia ±0.5% Teplotný koeficient 100ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-3 séria -
Typ referencie Shunt obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Typ výstupu Fixed
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA) Hluk - 10 Hz až 10 kHz 180µVrms
Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz - Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 15mA SOT-23-3
Prúd - dodávka - Prúd - výstup 15mA
Prúd - katóda 125µA Číslo základnej časti LM4040C10
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LM4040BIZ-8.2
LM4040BIZ-8.2
výrobcovia: N/A
popis: IC VREF SHUNT 8.192V TO92-3
Skladom: 5179 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
LM4040BIZ-5.0/NOPB
LM4040BIZ-5.0/NOPB
výrobcovia: N/A
popis: IC VREF SHUNT 5V TO92-3
Skladom: 108638 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
LM4040C10IDBZT
LM4040C10IDBZT
popis: IC VREF SHUNT 10V SOT23-3