LM3704YCMMX-232
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM3704YCMMX-232
  • správa
Špecifikácie LM3704YCMMX-232
Číslo dielu LM3704YCMMX-232 Výrobca N/A
popis IC MPU SUPERVISOR 10MSOP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4367 pcs Dátový hárok
Napätie - prahová hodnota 2.32V typ Simple Reset/Power-On Reset
Balík dodávateľov zariadení 10-VSSOP séria -
Obnoviť časový limit 140 ms Minimum Reštartovať Active Low
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Výkon Open Drain or Open Collector Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TJ)