LM3704YBMM-360
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM3704YBMM-360
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC MPU SUPERVISOR 3.60V 10MSOP
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LM3704YBMM-360
Číslo dielu LM3704YBMM-360 Výrobca N/A
popis IC MPU SUPERVISOR 3.60V 10MSOP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5384 pcs Dátový hárok
Napätie - prahová hodnota 3.6V typ Simple Reset/Power-On Reset
Balík dodávateľov zariadení 10-VSSOP séria -
Obnoviť časový limit 140 ms Minimum Reštartovať Active Low
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Výkon Open Drain or Open Collector Ostatné mená LM3704YBMM-360TR
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TJ) Počet sledovaných napätí 1