LM3671MF-1.5
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM3671MF-1.5
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK 1.5V 0.6A SYNC SOT23
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LM3671MF-1.5
Číslo dielu LM3671MF-1.5 Výrobca N/A
popis IC REG BUCK 1.5V 0.6A SYNC SOT23 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5262 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.5V Napätie - výstup (Max) -
Napätie - vstup (min) 2.7V Napätie - vstup (Max) 5.5V
topológia Buck Synchrónny usmerňovač Yes
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-5 séria -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro SC-74A, SOT-753
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená LM3671MF-1.5TR Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet výstupov 1 Typ montáže Surface Mount
funkcie Step-Down Frekvencia - prepínanie 2MHz
Detailný popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.5V 1 Output 600mA SC-74A, SOT-753 Prúd - výstup 600mA