LM3671MF-1.375
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM3671MF-1.375
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK 1.375V 0.6A SOT23
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LM3671MF-1.375
Číslo dielu LM3671MF-1.375 Výrobca N/A
popis IC REG BUCK 1.375V 0.6A SOT23 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 3985 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.375V Napätie - výstup (Max) -
Napätie - vstup (min) 2.7V Napätie - vstup (Max) 5.5V
topológia Buck Synchrónny usmerňovač Yes
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-5 séria -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro SC-74A, SOT-753
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená LM3671MF-1.375TR Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet výstupov 1 Typ montáže Surface Mount
funkcie Step-Down Frekvencia - prepínanie 2MHz
Detailný popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.375V 1 Output 600mA SC-74A, SOT-753 Prúd - výstup 600mA
Číslo základnej časti LM3671
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LM3671MF-1.2
LM3671MF-1.2
výrobcovia: N/A
popis: IC REG BUCK 1.2V 0.6A SYNC SOT23
Skladom: 68372 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
LM3671MF-1.375/NOPB
LM3671MF-1.375/NOPB
výrobcovia: N/A
popis: IC REG BUCK 1.375V 0.6A SOT23