LM3670MF-2.5EV
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM3670MF-2.5EV
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu BOARD EVALUATION LM3670MF-2.5
listoch:
Stav RoHs Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
  • správa
Špecifikácie LM3670MF-2.5EV
Číslo dielu LM3670MF-2.5EV Výrobca N/A
popis BOARD EVALUATION LM3670MF-2.5 Stav voľného vodiča / RoHS Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Dostupné množstvo 5678 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 2.5V Napätie - vstup 2.5 V ~ 5.5 V
Použitá IC / Časť LM3670 Dodaný obsah Board(s)
séria - Topológia regulátora Buck
Výstupy a typ 1, Non-Isolated Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Hlavný účel DC/DC, Step Down Stav voľného vodiča / RoHS Not applicable / Not applicable
Frekvencia - prepínanie 1MHz Detailný popis LM3670 - DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
Prúd - výstup 350mA Typ radu Fully Populated