LM3670MF-1.875
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM3670MF-1.875
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK 1.875V 0.35A SOT23
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LM3670MF-1.875
Číslo dielu LM3670MF-1.875 Výrobca N/A
popis IC REG BUCK 1.875V 0.35A SOT23 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 3990 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.875V Napätie - výstup (Max) -
Napätie - vstup (min) 2.5V Napätie - vstup (Max) 5.5V
topológia Buck Synchrónny usmerňovač Yes
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-5 séria -
obal Cut Tape (CT) Balík / puzdro SC-74A, SOT-753
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená LM3670MF-1.875CT Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet výstupov 1 Typ montáže Surface Mount
funkcie Step-Down Frekvencia - prepínanie 1MHz
Detailný popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.875V 1 Output 350mA SC-74A, SOT-753 Prúd - výstup 350mA