LM3670MF-1.5
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM3670MF-1.5
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG BCK 1.5V 0.35A SYNC SOT23
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LM3670MF-1.5
Číslo dielu LM3670MF-1.5 Výrobca N/A
popis IC REG BCK 1.5V 0.35A SYNC SOT23 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 3965 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.5V Napätie - výstup (Max) -
Napätie - vstup (min) 2.5V Napätie - vstup (Max) 5.5V
topológia Buck Synchrónny usmerňovač Yes
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-5 séria -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro SC-74A, SOT-753
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená LM3670MF-1.5TR Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet výstupov 1 Typ montáže Surface Mount
funkcie Step-Down Frekvencia - prepínanie 1MHz
Detailný popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.5V 1 Output 350mA SC-74A, SOT-753 Prúd - výstup 350mA
Číslo základnej časti LM3670
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LM3670MF-1.6/NOPB
LM3670MF-1.6/NOPB
výrobcovia: N/A
popis: IC REG BCK 1.6V 0.35A SYNC SOT23
Skladom: 132382 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
LM3670MF-1.2/NOPB
LM3670MF-1.2/NOPB
výrobcovia: N/A
popis: IC REG BCK 1.2V 0.35A SYNC SOT23
Skladom: 135318 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
LM3670MF-1.5/NOPB
LM3670MF-1.5/NOPB
popis: IC REG BCK 1.5V 0.35A SYNC SOT23