LM3670MF-1.2EV
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM3670MF-1.2EV
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu BOARD EVALUATION LM3670MF-1.2
listoch:
Stav RoHs Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie LM3670MF-1.2EV
Číslo dielu LM3670MF-1.2EV Výrobca N/A
popis BOARD EVALUATION LM3670MF-1.2 Stav voľného vodiča / RoHS Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Dostupné množstvo 1375 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 1.2V Napätie - vstup 2.5 V ~ 5.5 V
Použitá IC / Časť LM3670 Dodaný obsah Board(s)
séria - Topológia regulátora Buck
Výstupy a typ 1, Non-Isolated Ostatné mená LM3670MF12EV
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Hlavný účel DC/DC, Step Down
Stav voľného vodiča / RoHS Not applicable / Not applicable Frekvencia - prepínanie 1MHz
Detailný popis LM3670 - DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Prúd - výstup 350mA