LM3519MKX-20
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM3519MKX-20
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC LED DRIVER RGLTR DIM TSOT23-6
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LM3519MKX-20
Číslo dielu LM3519MKX-20 Výrobca N/A
Dostupné množstvo 4855 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie (Min) 2.7V Napätie - Napájanie (Max) 5.5V
Napätie - výstup 20V typ DC DC Regulator
topológia Step-Up (Boost) Balík dodávateľov zariadení TSOT-23-6
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet výstupov 1 Typ montáže Surface Mount
Interný prepínač Yes Frekvencia 5.4MHz
stmievanie PWM Detailný popis LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) PWM Dimming 20mA TSOT-23-6
Prúd - výstup / kanál 20mA Číslo základnej časti LM3519
aplikácia Backlight
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LM3520SD/NOPB
LM3520SD/NOPB
výrobcovia: N/A
popis: IC LED DRIVER RGLTR DIM 14WSON
Skladom: 4605 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
LM3519MKX-20/NOPB
LM3519MKX-20/NOPB
výrobcovia: N/A
popis: IC LED DRIVER RGLTR DIM TSOT23-6
Skladom: 4728 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
LM350T
LM350T
výrobcovia: ON Semiconductor
popis: IC REG LDO ADJ 3A TO220AB