LM3519MK-20
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM3519MK-20
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC LED DRIVER RGLTR DIM TSOT23-6
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LM3519MK-20
Číslo dielu LM3519MK-20 Výrobca N/A
Dostupné množstvo 4172 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie (Min) 2.7V Napätie - Napájanie (Max) 5.5V
Napätie - výstup 20V typ DC DC Regulator
topológia Step-Up (Boost) Balík dodávateľov zariadení TSOT-23-6
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 Ostatné mená LM3519MK-20TR
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet výstupov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Interný prepínač Yes
Frekvencia 5.4MHz stmievanie PWM