LM3490IM5X-15
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM3490IM5X-15
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 15V 100MA SOT23-5
listoch:
  • správa
Špecifikácie LM3490IM5X-15
Číslo dielu LM3490IM5X-15 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 15V 100MA SOT23-5 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5069 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 1.2V @ 100mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 15V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 30V
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-5 séria -
Ochranné funkcie Short Circuit obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro SC-74A, SOT-753 PSRR -
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená *LM3490IM5X-15 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 100mA SOT-23-5 Aktuálny - pokojný (Iq) 4mA
Prúd - výstup 100mA Ovládacie funkcie Enable