LM3490IM5X-12
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM3490IM5X-12
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 12V 100MA SOT23-5
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LM3490IM5X-12
Číslo dielu LM3490IM5X-12 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 12V 100MA SOT23-5 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5125 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 1.2V @ 100mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 12V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 30V
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-5 séria -
Ochranné funkcie Short Circuit obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro SC-74A, SOT-753 PSRR -
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 100mA SOT-23-5
Aktuálny - pokojný (Iq) 4mA Prúd - výstup 100mA