LM3480IM3X-3.3
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM3480IM3X-3.3
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-3
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie LM3480IM3X-3.3
Číslo dielu LM3480IM3X-3.3 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-3 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 109182 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 1.2V @ 100mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 30V
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-3 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 PSRR -
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená LM3480IM3X-3.3TR Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA SOT-23-3 Aktuálny - pokojný (Iq) 2mA
Prúd - výstup 100mA Ovládacie funkcie -