LM3480IM3X-12
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM3480IM3X-12
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 12V 100MA SOT23-3
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LM3480IM3X-12
Číslo dielu LM3480IM3X-12 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 12V 100MA SOT23-3 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4964 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 1.2V @ 100mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 12V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 30V
Balík dodávateľov zariadení SOT-23-3 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature obal Original-Reel®
Balík / puzdro TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 PSRR -
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená LM3480IM3X-12DKR
LM3480IM3X12
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 100mA SOT-23-3 Aktuálny - pokojný (Iq) 2mA
Prúd - výstup 100mA Ovládacie funkcie -