LM3420M5X-4.2
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM3420M5X-4.2
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC CTRLR LI-ION BAT CHRG SOT23-5
listoch:
  • správa
Špecifikácie LM3420M5X-4.2
Číslo dielu LM3420M5X-4.2 Výrobca N/A
popis IC CTRLR LI-ION BAT CHRG SOT23-5 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5191 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie (Max) 20V Balík dodávateľov zariadení SOT-23-5
séria - Programovateľné funkcie -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro SC-74A, SOT-753
Ostatné mená *LM3420M5X-4.2 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet buniek 1 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhranie -
Ochrana proti poruchám - Detailný popis Charger IC Lithium Ion SOT-23-5
Aktuálny - Nabíjanie - Nabíjací prúd - Max -
Napätie batérie 4.2V Chémia batérie Lithium Ion