LM3420M5-8.4
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM3420M5-8.4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC CTRLR LIION BAT CHRG SOT23-5
listoch:
  • správa
Špecifikácie LM3420M5-8.4
Číslo dielu LM3420M5-8.4 Výrobca N/A
popis IC CTRLR LIION BAT CHRG SOT23-5 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4604 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie (Max) 20V Balík dodávateľov zariadení SOT-23-5
séria - Programovateľné funkcie -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro SC-74A, SOT-753
Ostatné mená *LM3420M5-8.4TR
LM3420M5-8.4-ND
LM3420M5-8.4TR
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet buniek 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozhranie -
Ochrana proti poruchám - Detailný popis Charger IC Lithium Ion SOT-23-5
Aktuálny - Nabíjanie - Nabíjací prúd - Max 1A
Napätie batérie 8.4V Chémia batérie Lithium Ion