LM2937IMPX-15
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM2937IMPX-15
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 15V 400MA SOT223-4
  • správa
Špecifikácie LM2937IMPX-15
Číslo dielu LM2937IMPX-15 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 15V 400MA SOT223-4 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4866 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 1V @ 50mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 15V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 26V
Balík dodávateľov zariadení SOT-223-4 séria -
Ochranné funkcie Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro TO-261-4, TO-261AA PSRR -
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená LM2937IMPX-15TR Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 400mA SOT-223-4 Prúd - Napájanie (Max) 20mA
Aktuálny - pokojný (Iq) 2mA Prúd - výstup 400mA