LM2937IMPX-12
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM2937IMPX-12
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 12V 400MA SOT223-4
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie LM2937IMPX-12
Číslo dielu LM2937IMPX-12 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 12V 400MA SOT223-4 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 65887 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 1V @ 50mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 12V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 26V
Balík dodávateľov zariadení SOT-223-4 séria -
Ochranné funkcie Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro TO-261-4, TO-261AA PSRR -
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet regulátorov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 400mA SOT-223-4
Prúd - Napájanie (Max) 20mA Aktuálny - pokojný (Iq) 2mA
Prúd - výstup 400mA Ovládacie funkcie -
Číslo základnej časti LM2937
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LM2937IMPX-12/NOPB
LM2937IMPX-12/NOPB
výrobcovia: N/A
popis: IC REG LINEAR 12V 400MA SOT223-4