LM2852X-3.3EVAL
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM2852X-3.3EVAL
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu BOARD EVAL LM2852X-3.3
listoch:
Stav RoHs Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie LM2852X-3.3EVAL
Číslo dielu LM2852X-3.3EVAL Výrobca N/A
popis BOARD EVAL LM2852X-3.3 Stav voľného vodiča / RoHS Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Dostupné množstvo 1376 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 3.3V Napätie - vstup 2.85 V ~ 5.5 V
Použitá IC / Časť LM2852 Dodaný obsah Board(s)
séria SIMPLE SWITCHER® Topológia regulátora Buck
Výstupy a typ 1, Non-Isolated Ostatné mená 296-49689
LM2852X-3.3EVAL-ND
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Hlavný účel DC/DC, Step Down
Stav voľného vodiča / RoHS Not applicable / Not applicable Frekvencia - prepínanie 1.5MHz
Detailný popis LM2852 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Prúd - výstup 2A