LM2852X-1.2EVAL
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM2852X-1.2EVAL
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu BOARD EVAL LM2852X-1.2
listoch:
Stav RoHs Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie LM2852X-1.2EVAL
Číslo dielu LM2852X-1.2EVAL Výrobca N/A
popis BOARD EVAL LM2852X-1.2 Stav voľného vodiča / RoHS Neuplatňuje sa / Neuplatňuje sa
Dostupné množstvo 1405 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup 1.2V Napätie - vstup 2.85 V ~ 5.5 V
Použitá IC / Časť LM2852 Dodaný obsah Board(s)
séria SIMPLE SWITCHER® Topológia regulátora Buck
Výstupy a typ 1, Non-Isolated Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Hlavný účel DC/DC, Step Down Stav voľného vodiča / RoHS Not applicable / Not applicable
Frekvencia - prepínanie 1.5MHz Detailný popis LM2852 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
Prúd - výstup 2A Typ radu Fully Populated