LM27CIM5-2HJ
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM27CIM5-2HJ
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC THERMOS FACT PRESET SOT23-5
  • správa
Špecifikácie LM27CIM5-2HJ
Číslo dielu LM27CIM5-2HJ Výrobca N/A
Dostupné množstvo 5451 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 2.7V ~ 5.5V Prah teploty výletu Hot
Spínacia teplota 140°C Balík dodávateľov zariadení SOT-23-5
séria - Voliteľná hysterézia Yes
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro SC-74A, SOT-753
Typ výstupu Open Drain Výstupná funkcia /OverTemp, VTemp
Výkon Active Low Ostatné mená LM27CIM5-2HJTR
Prevádzková teplota -40°C ~ 150°C Typ montáže Surface Mount
Vlastnosti - Detailný popis Thermostat 140°C Active Low Open Drain SOT-23-5
Prúd - dodávka 15µA Prúd - výstup (Max) -
presnosť ±3°C