LM2798MMX-1.5
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM2798MMX-1.5
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG SWITCHD CAP 1.5V 10-MSOP
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LM2798MMX-1.5
Číslo dielu LM2798MMX-1.5 Výrobca N/A
popis IC REG SWITCHD CAP 1.5V 10-MSOP Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4667 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.5V Napätie - výstup (Max) -
Napätie - vstup (min) 2.6V Napätie - vstup (Max) 5.5V
topológia Charge Pump Synchrónny usmerňovač No
Balík dodávateľov zariadení 10-VSSOP séria -
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet výstupov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant funkcie Step-Down
Frekvencia - prepínanie 500kHz Detailný popis Charge Pump Switching Regulator IC Positive Fixed 1.5V 1 Output 120mA 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Prúd - výstup 120mA Číslo základnej časti LM2798