LM2678SDX-3.3
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM2678SDX-3.3
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK 3.3V 5A 14VSON
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie LM2678SDX-3.3
Číslo dielu LM2678SDX-3.3 Výrobca N/A
popis IC REG BUCK 3.3V 5A 14VSON Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 25651 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V Napätie - výstup (Max) -
Napätie - vstup (min) 8V Napätie - vstup (Max) 40V
topológia Buck Synchrónny usmerňovač No
Balík dodávateľov zariadení 14-VSON (5x6) séria SIMPLE SWITCHER®
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 14-VDFN Exposed Pad
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená *LM2678SDX-3.3 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Počet výstupov 1 Typ montáže Surface Mount
funkcie Step-Down Frekvencia - prepínanie 260kHz
Detailný popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 5A 14-VDFN Exposed Pad Prúd - výstup 5A