LM2678SDX-12
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM2678SDX-12
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK 12V 5A 14VSON
  • správa
Špecifikácie LM2678SDX-12
Číslo dielu LM2678SDX-12 Výrobca N/A
popis IC REG BUCK 12V 5A 14VSON Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5631 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 12V Napätie - výstup (Max) -
Napätie - vstup (min) 15V Napätie - vstup (Max) 40V
topológia Buck Synchrónny usmerňovač No
Balík dodávateľov zariadení 14-VSON (5x6) séria SIMPLE SWITCHER®
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 14-VDFN Exposed Pad
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená *LM2678SDX-12
*LM2678SDX-12/NOPB
LM2678SDX-12/NOPB
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Počet výstupov 1 Typ montáže Surface Mount
funkcie Step-Down Frekvencia - prepínanie 260kHz
Detailný popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 5A 14-VDFN Exposed Pad Prúd - výstup 5A