LM2585T-12
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM2585T-12
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG MULTI CONFIG 12V 3A TO220
  • správa
Špecifikácie LM2585T-12
Číslo dielu LM2585T-12 Výrobca N/A
popis IC REG MULTI CONFIG 12V 3A TO220 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4829 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 12V Napätie - výstup (Max) -
Napätie - vstup (min) 4V Napätie - vstup (Max) 40V
topológia Boost, Flyback, Forward Converter Synchrónny usmerňovač No
Balík dodávateľov zariadení TO-220-5 séria SIMPLE SWITCHER®
obal Tube Balík / puzdro TO-220-5 Formed Leads
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet výstupov 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant funkcie Step-Up, Step-Up/Step-Down
Frekvencia - prepínanie 100kHz Detailný popis Boost, Flyback, Forward Converter Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 3A (Switch) TO-220-5 Formed Leads
Prúd - výstup 3A (Switch) Číslo základnej časti LM2585