LM2585SX-3.3
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM2585SX-3.3
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG MULT CONFIG 3.3V 3A TO263
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LM2585SX-3.3
Číslo dielu LM2585SX-3.3 Výrobca N/A
popis IC REG MULT CONFIG 3.3V 3A TO263 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4445 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V Napätie - výstup (Max) -
Napätie - vstup (min) 4V Napätie - vstup (Max) 40V
topológia Boost, Flyback, Forward Converter Synchrónny usmerňovač No
Balík dodávateľov zariadení DDPAK/TO-263-5 séria SIMPLE SWITCHER®
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet výstupov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant funkcie Step-Up, Step-Up/Step-Down
Frekvencia - prepínanie 100kHz Detailný popis Boost, Flyback, Forward Converter Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 3A (Switch) TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Prúd - výstup 3A (Switch) Číslo základnej časti LM2585