LM2575HVT-15/NOPB
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM2575HVT-15/NOPB
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK 15V 1A TO220-5
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
45 pcs
135 pcs
540 pcs
1035 pcs
  • správa
Špecifikácie LM2575HVT-15/NOPB
Číslo dielu LM2575HVT-15/NOPB Výrobca N/A
popis IC REG BUCK 15V 1A TO220-5 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 36513 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 15V Napätie - výstup (Max) -
Napätie - vstup (min) 4V Napätie - vstup (Max) 60V
topológia Buck Synchrónny usmerňovač No
Balík dodávateľov zariadení TO-220-5 séria SIMPLE SWITCHER®
obal Tube Balík / puzdro TO-220-5
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená *LM2575HVT-15/NOPB
LM2575HVT15NOPB
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Počet výstupov 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant funkcie Step-Down
Frekvencia - prepínanie 52kHz Detailný popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 15V 1 Output 1A TO-220-5
Prúd - výstup 1A Číslo základnej časti LM2575
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LM2575HVT-5.0/LB03
LM2575HVT-5.0/LB03
výrobcovia: N/A
popis: IC REG BUCK 5V 1A TO220-5
Skladom: 20279 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
LM2575HVT-15
LM2575HVT-15
výrobcovia: N/A
popis: IC REG BUCK 15V 1A TO220-5