LM2575HVT-12/NOPB
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM2575HVT-12/NOPB
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK 12V 1A TO220-5
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
45 pcs
135 pcs
540 pcs
1035 pcs
  • správa
Špecifikácie LM2575HVT-12/NOPB
Číslo dielu LM2575HVT-12/NOPB Výrobca N/A
popis IC REG BUCK 12V 1A TO220-5 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 30603 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 12V Napätie - výstup (Max) -
Napätie - vstup (min) 4V Napätie - vstup (Max) 60V
topológia Buck Synchrónny usmerňovač No
Balík dodávateľov zariadení TO-220-5 séria SIMPLE SWITCHER®
obal Tube Balík / puzdro TO-220-5
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená *LM2575HVT-12/NOPB
LM2575HVT12NOPB
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Počet výstupov 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant funkcie Step-Down
Frekvencia - prepínanie 52kHz Detailný popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 1A TO-220-5
Prúd - výstup 1A Číslo základnej časti LM2575