LM2574HVMX-3.3
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM2574HVMX-3.3
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK 3.3V 0.5A 14SOIC
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LM2574HVMX-3.3
Číslo dielu LM2574HVMX-3.3 Výrobca N/A
popis IC REG BUCK 3.3V 0.5A 14SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 4235 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 3.3V Napätie - výstup (Max) -
Napätie - vstup (min) 4V Napätie - vstup (Max) 60V
topológia Buck Synchrónny usmerňovač No
Balík dodávateľov zariadení 14-SOIC séria SIMPLE SWITCHER®
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 14-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet výstupov 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2A (4 Weeks)
Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant funkcie Step-Down
Frekvencia - prepínanie 52kHz Detailný popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 500mA 14-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Prúd - výstup 500mA Číslo základnej časti LM2574