LM2574HVMX-15
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM2574HVMX-15
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG BUCK 15V 0.5A 14SOIC
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LM2574HVMX-15
Číslo dielu LM2574HVMX-15 Výrobca N/A
popis IC REG BUCK 15V 0.5A 14SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5746 pcs Dátový hárok
Napätie - výstup (Min / Pevné) 15V Napätie - výstup (Max) -
Napätie - vstup (min) 4V Napätie - vstup (Max) 60V
topológia Buck Synchrónny usmerňovač No
Balík dodávateľov zariadení 14-SOIC séria SIMPLE SWITCHER®
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 14-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená LM2574HVMX-15TR Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C (TJ)
Počet výstupov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2A (4 Weeks) Stav voľného vodiča / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
funkcie Step-Down Frekvencia - prepínanie 52kHz
Detailný popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 15V 1 Output 500mA 14-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Prúd - výstup 500mA