LM1117MP-1.8
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM1117MP-1.8
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 1.8V 800MA SOT223
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie LM1117MP-1.8
Číslo dielu LM1117MP-1.8 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 1.8V 800MA SOT223 Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 113415 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 1.2V @ 800mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.8V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 15V
Balík dodávateľov zariadení SOT-223 séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro TO-261-4, TO-261AA PSRR 75dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená LM1117MP-1.8TR Prevádzková teplota 0°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 800mA SOT-223 Prúd - Napájanie (Max) 10mA
Aktuálny - pokojný (Iq) 5mA Prúd - výstup 800mA