LM1117LDX-1.8
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LM1117LDX-1.8
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 1.8V 800MA 8WSON
listoch:
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
  • správa
Špecifikácie LM1117LDX-1.8
Číslo dielu LM1117LDX-1.8 Výrobca N/A
popis IC REG LINEAR 1.8V 800MA 8WSON Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 5227 pcs Dátový hárok
Odchod napätia (Max) 1.2V @ 800mA Napätie - výstup (Min / Pevné) 1.8V
Napätie - výstup (Max) - Napätie - vstup (Max) 15V
Balík dodávateľov zariadení 8-WSON (4x4) séria -
Ochranné funkcie Over Current, Over Temperature obal Cut Tape (CT)
Balík / puzdro 8-WDFN Exposed Pad PSRR 75dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurácia výstupu Positive
Ostatné mená LM1117LDX-1.8CT Prevádzková teplota 0°C ~ 125°C
Počet regulátorov 1 Typ montáže Surface Mount
Detailný popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 800mA 8-WSON (4x4) Prúd - Napájanie (Max) 10mA
Aktuálny - pokojný (Iq) 5mA Prúd - výstup 800mA