INA327EA/250
Prehľad produktov
Číslo dielu: INA327EA/250
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC OPAMP INSTR 1KHZ RRO 10VSSOP
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • správa
Špecifikácie INA327EA/250
Číslo dielu INA327EA/250 Výrobca N/A
popis IC OPAMP INSTR 1KHZ RRO 10VSSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 36987 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie, jednoduché / dvojité (±) 2.7 V ~ 5.5 V, ±1.35 V ~ 2.75 V Napätie - vstupný posun 20µV
Balík dodávateľov zariadení 10-VSSOP Rýchlosť prebehu -
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Typ výstupu Rail-to-Rail
Ostatné mená 296-15953-2
INA327EA250
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Počet obvodov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Prúd - dodávka 2.4mA Prúd - výstup / kanál 25mA
Prúd - vstupná predpoveď 200pA Číslo základnej časti INA327
Typ zosilňovača Instrumentation -3db šírka pásma 1kHz