INA322EA/2K5
Prehľad produktov
Číslo dielu: INA322EA/2K5
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC OPAMP INSTR 500KHZ RRO 8VSSOP
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie INA322EA/2K5
Číslo dielu INA322EA/2K5 Výrobca N/A
popis IC OPAMP INSTR 500KHZ RRO 8VSSOP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 75357 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie, jednoduché / dvojité (±) 2.5 V ~ 5.5 V, ±1.25 V ~ 2.75 V Napätie - vstupný posun 2mV
Balík dodávateľov zariadení 8-VSSOP Rýchlosť prebehu 0.4 V/µs
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Typ výstupu Rail-to-Rail
Ostatné mená INA322EA/2K5G4
INA322EA/2K5G4-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Počet obvodov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year) Výrobca štandardná doba výroby 8 Weeks
Prúd - dodávka 40µA Prúd - vstupná predpoveď 0.5pA
Číslo základnej časti INA322 Typ zosilňovača Instrumentation
-3db šírka pásma 500kHz