CD74HC393M96E4
Prehľad produktov
Číslo dielu: CD74HC393M96E4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC DUAL 4-STG BIN COUNTER 14SOIC
  • správa
Špecifikácie CD74HC393M96E4
Číslo dielu CD74HC393M96E4 Výrobca N/A
popis IC DUAL 4-STG BIN COUNTER 14SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 203117 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 2V ~ 6V Spúšťací typ Negative Edge
načasovanie - Balík dodávateľov zariadení 14-SOIC
séria 74HC Reštartovať Asynchronous
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Počet prvkov 2
Počet bitov na prvok 4 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Typ logiky Binary Counter Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
smer Up Detailný popis Counter IC Binary Counter 2 Element 4 Bit Negative Edge 14-SOIC
Sadzba 35MHz Číslo základnej časti 74HC393