CD74HC390M96E4
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CD74HC390M96E4
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC DUAL DECADE RIP CNTR 16SOIC
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie CD74HC390M96E4
Číslo dielu CD74HC390M96E4 Výrobca N/A
popis IC DUAL DECADE RIP CNTR 16SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 210465 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie 2V ~ 6V Spúšťací typ Negative Edge
načasovanie - Balík dodávateľov zariadení 16-SOIC
séria 74HC Reštartovať Asynchronous
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C Počet prvkov 2
Počet bitov na prvok 4 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Typ logiky Counter, Decade Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
smer Up Detailný popis Counter IC Counter, Decade 2 Element 4 Bit Negative Edge 16-SOIC
Sadzba 35MHz Číslo základnej časti 74HC390