AMC1301QDWVRQ1
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: AMC1301QDWVRQ1
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu IC OP AMP ISOLATED 1MHZ 8SOIC
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • správa
Špecifikácie AMC1301QDWVRQ1
Číslo dielu AMC1301QDWVRQ1 Výrobca N/A
popis IC OP AMP ISOLATED 1MHZ 8SOIC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 20816 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie, jednoduché / dvojité (±) 3 V ~ 5.5 V Napätie - vstupný posun 50µV
Balík dodávateľov zariadení 8-SOIC Rýchlosť prebehu -
séria Automotive, AEC-Q100 obal Original-Reel®
Balík / puzdro 8-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Typ výstupu -
Ostatné mená 296-48286-6 Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Počet obvodov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 3 (168 Hours) Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Získajte produkt šírky pásma 1MHz
Detailný popis Isolation Amplifier 1 Circuit 8-SOIC Prúd - dodávka 5.9mA
Prúd - výstup / kanál 13mA Prúd - vstupná predpoveď 60µA