AMC1300BDWV
N/A
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: AMC1300BDWV
Výrobca / Značka: N/A
Popis produktu 200 KHZ REINFORCED ISOLATED AMPL
listoch:
Referenčná cena (v amerických dolároch)
128 pcs
  • správa
Špecifikácie AMC1300BDWV
Číslo dielu AMC1300BDWV Výrobca N/A
popis 200 KHZ REINFORCED ISOLATED AMPL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 14084 pcs Dátový hárok
Napätie - Napájanie, jednoduché / dvojité (±) 3 V ~ 5.5 V Napätie - vstupný posun 200µV
Balík dodávateľov zariadení 8-SOIC Rýchlosť prebehu -
séria - Balík / puzdro 8-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Typ výstupu - Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C (TA)
Počet obvodov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Získajte produkt šírky pásma 310kHz
Detailný popis Isolation Amplifier 1 Circuit 8-SOIC Prúd - dodávka 7.2mA
Prúd - výstup / kanál 13mA Prúd - vstupná predpoveď 30µA