SLS.M22.GLAJ
LEMOLEMO
LEMO
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SLS.M22.GLAJ
Výrobca / Značka: LEMO
Popis produktu RCPT PNL MNT
listoch: SLS.M22.GLAJ.pdf
  • správa
Špecifikácie SLS.M22.GLAJ
Číslo dielu SLS.M22.GLAJ Výrobca LEMO
popis RCPT PNL MNT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4402 pcs Dátový hárok SLS.M22.GLAJ.pdf
Napätie - ukončenie Solder Cup
tienenie Unshielded Veľkosť škrupiny, MIL -
Veľkosť mriežky - Vložiť M22 Materiál skrinky Sulfone
Shell Finish - séria SP
obal Bulk orientácia S
Prevádzková teplota -50°C ~ 170°C Počet pozícií 22
Typ montáže Panel Mount Funkcia montáže Bulkhead - Rear Side Nut
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vložiť materiál Polyetheretherketone (PEEK)
Ochrana proti vniknutiu IP50 - Dust Protected Vlastnosti -
Typ upevnenia Push-Pull Detailný popis 22 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup
Aktuálne hodnotenie 2A Kontaktný materiál -