SLS.M22.GLAA
LEMOLEMO
LEMO
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: SLS.M22.GLAA
Výrobca / Značka: LEMO
Popis produktu CONN RCPT MALE 22POS SOLDER CUP
listoch: SLS.M22.GLAA.pdf
  • správa
Špecifikácie SLS.M22.GLAA
Číslo dielu SLS.M22.GLAA Výrobca LEMO
popis CONN RCPT MALE 22POS SOLDER CUP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4910 pcs Dátový hárok SLS.M22.GLAA.pdf
Napätie - ukončenie Solder Cup
tienenie Unshielded Veľkosť škrupiny, MIL -
Veľkosť mriežky - Vložiť M22 Materiál skrinky Sulfone
Shell Finish - séria SP
obal Bulk orientácia S
Prevádzková teplota -50°C ~ 170°C Počet pozícií 22
Typ montáže Panel Mount Funkcia montáže Bulkhead - Rear Side Nut
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vložiť materiál Polyetheretherketone (PEEK)
Ochrana proti vniknutiu IP50 - Dust Protected Vlastnosti -
Typ upevnenia Push-Pull Detailný popis 22 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup
Aktuálne hodnotenie 2A Kontaktný materiál -
Kontakt Hrúbka ukončenia - párenie - Kontakt Dokončiť - párenie Gold
Typ konektora Receptacle, Male Pins farba Blue, Gray
Otvorenie kábla - Materiál zadnej steny, pokovovanie -
aplikácia Automotive, Industrial, Medical, Testing Equipment & Measurement
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
SLS10EREUSON3XTMA1
SLS10EREUSON3XTMA1
výrobcovia: Infineon Technologies
popis: AUTHENTICATION
Skladom: 110859 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
SLS1201
SLS1201
výrobcovia: Agastat Relays / TE Connectivity
popis: SWITCH SLIDE SPDT 500MA 125V
Skladom: 5185 pcs
Stiahnuť ▼: SLS1201.pdf
RFQ
SLS121
SLS121
popis: SWITCH SLIDE SPDT 250MA 125V