CKB.M19.GLLN
Prehľad produktov
Číslo dielu: CKB.M19.GLLN
Výrobca / Značka: LEMO
Popis produktu CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP
listoch: CKB.M19.GLLN.pdf
  • správa
Špecifikácie CKB.M19.GLLN
Číslo dielu CKB.M19.GLLN Výrobca LEMO
popis CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5485 pcs Dátový hárok CKB.M19.GLLN.pdf
Napätie - ukončenie Solder Cup
tienenie Unshielded Veľkosť škrupiny, MIL -
Veľkosť mriežky - Vložiť M19 Materiál skrinky Polysulfone (PSU)
Shell Finish - séria 2P
obal Bulk orientácia B
Prevádzková teplota -50°C ~ 150°C Počet pozícií 19
Typ montáže Panel Mount Funkcia montáže Front and Rear Side Nut
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vložiť materiál Polyetheretherketone (PEEK)
Ochrana proti vniknutiu IP50 - Dust Protected Vlastnosti -
Typ upevnenia Push-Pull, Detent Lock Detailný popis 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Aktuálne hodnotenie 5A Kontaktný materiál -