CKB.M19.GLLG
Prehľad produktov
Číslo dielu: CKB.M19.GLLG
Výrobca / Značka: LEMO
Popis produktu CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP
listoch: CKB.M19.GLLG.pdf
  • správa
Špecifikácie CKB.M19.GLLG
Číslo dielu CKB.M19.GLLG Výrobca LEMO
popis CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4790 pcs Dátový hárok CKB.M19.GLLG.pdf
Napätie - ukončenie Solder Cup
tienenie Unshielded Veľkosť škrupiny, MIL -
Veľkosť mriežky - Vložiť M19 Materiál skrinky Polysulfone (PSU)
Shell Finish - séria 2P
obal Bulk orientácia B
Prevádzková teplota -50°C ~ 150°C Počet pozícií 19
Typ montáže Panel Mount Funkcia montáže Front and Rear Side Nut
Materiálová miera horľavosti - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vložiť materiál Polyetheretherketone (PEEK) Ochrana proti vniknutiu IP50 - Dust Protected
Vlastnosti - Typ upevnenia Push-Pull, Detent Lock
Detailný popis 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Aktuálne hodnotenie 5A