CKB.M16.GLLG
LEMOLEMO
CKB.M16.GLLG Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: CKB.M16.GLLG
Výrobca / Značka: LEMO
Popis produktu CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP
listoch: 1.CKB.M16.GLLG.pdf2.CKB.M16.GLLG.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie CKB.M16.GLLG
Číslo dielu CKB.M16.GLLG Výrobca LEMO
popis CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1759 pcs Dátový hárok 1.CKB.M16.GLLG.pdf2.CKB.M16.GLLG.pdf
Napätie - ukončenie Solder Cup
tienenie Unshielded Veľkosť škrupiny, MIL -
Veľkosť mriežky - Vložiť M16 Materiál skrinky Polysulfone (PSU)
Shell Finish - séria 2P
obal Bulk Ostatné mená 1124-1211
CKBM16GLLG
orientácia B Prevádzková teplota -50°C ~ 150°C
Počet pozícií 16 Typ montáže Panel Mount
Funkcia montáže Front and Rear Side Nut Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiálová miera horľavosti - Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vložiť materiál Polyetheretherketone (PEEK)
Ochrana proti vniknutiu IP50 - Dust Protected Vlastnosti -
Typ upevnenia Push-Pull, Detent Lock Detailný popis 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Aktuálne hodnotenie 6A Kontaktný materiál -