CKB.M12.GLNG
Prehľad produktov
Číslo dielu: CKB.M12.GLNG
Výrobca / Značka: LEMO
Popis produktu CONN INLINE PLUG
listoch: CKB.M12.GLNG.pdf
  • správa
Špecifikácie CKB.M12.GLNG
Číslo dielu CKB.M12.GLNG Výrobca LEMO
popis CONN INLINE PLUG Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4621 pcs Dátový hárok CKB.M12.GLNG.pdf
Napätie - ukončenie Solder
tienenie Unshielded Veľkosť škrupiny, MIL -
Veľkosť mriežky - Vložiť M12 Materiál skrinky Polysulfone (PSU)
Shell Finish - séria 2P
obal Bulk orientácia B
Prevádzková teplota -50°C ~ 150°C Počet pozícií 12
Typ montáže Panel Mount, Through Hole Funkcia montáže Front and Rear Side Nut
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Materiálová miera horľavosti -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vložiť materiál Polyetheretherketone (PEEK)
Ochrana proti vniknutiu IP50 - Dust Protected Vlastnosti -
Typ upevnenia Push-Pull, Detent Lock Detailný popis 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder
Aktuálne hodnotenie 7A Kontaktný materiál -